google-site-verification: googledefc8dffffb14155.html

Kosze na śmieci do biura i domu firmy Alda.

I w domu, i w biurze potrzebne są kosze na papiery, chusteczki, puste pudełka czy nieaktualne notatki. W naszym mieszkaniu obowiązkowo stawiamy je w kuchni, a dodatkowo w łazience i WC. Jeżeli mamy dzieci, w ich pokoju również stają się coraz popularniejszym elementem wyposażenia wnętrza. Nie obędziemy się bez nich także w biurze. Doskonałym wyborem są kosze Alda! Co je charakteryzuje?

Charakterystyka koszy Alda

Kosze Alda charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością i związaną z tym wyjątkową trwałością. Mają nowoczesny wygląd, stąd świetnie sprawdzają się zarówno w domu, jak i w biurze. Co więcej, użytkownik może zmieniać design swoich koszy! Jak to możliwe? Alda daje możliwość zastosowania różnych pokryw lub całkowitej rezygnacji z nich. Wówczas worek będą podtrzymywać specjalne nakładki i obręcze. Dzięki temu kosze można dopasować do stale zmieniających się potrzeb.

Firma Alda bazuje na 35-letnim doświadczeniu, a jej produkty są poddawane testom funkcjonalności. Właśnie dlatego kosze Alda odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających klientów i co najważniejsze – są dopasowane do codziennego użytkowania – podkreśla nasz rozmówca z firmy Asklepios.

Rodzaje koszy Alda

Kosze na śmieci do biura i domu firmy Alda to kosze pedałowe oraz kosze z klapą. Wyróżniają się systemem prostego wypróżniania, przez zdjęcie górnej obudowy. Kosze pedałowe są zaopatrzone w pedał z antypoślizgową nakładką. Atutem koszy z klapą jest z kolei szczelna, nieprzepuszczająca zapachów klapa uchylna do wewnątrz. To doskonałe zabezpieczenie przed nieprzyjemnymi woniami! Dużą zaletą koszy Alda jest również wyposażenie w gumową antypoślizgową podstawę, która nie tylko poprawia stabilność kosza, ale chroni podłogę przed zarysowaniami.
Użytkownik może wybierać spośród szerokiej gamy litrażu oraz wysokości koszy, tak samo samodzielnie decyduje o systemie mocowań i zamknięć oraz kolorze kosza. Ostatnia cecha koszy Alda pozwala dopasować je do każdego wnętrza! Bez względu na to, czy będziemy użytkować kosze w domu, czy w biurze.

Kosze Alda tylko z wysokiej jakości tworzyw

Z jakich materiałów produkowane są kosze Alda? Producent wykorzystuje wysokiej jakości stal nierdzewną. Stal jest nie tylko trwała, ale i odporna na korozję. Co za tym idzie, kosze Alda dają gwarancję użytkowania przez kilka kolejnych lat. Dodatkowo stal ma właściwości antybakteryjne. Nie reaguje z żywnością, napojami ani wodą pitną i jest prosta do utrzymania w czystości.
Warto podkreślić, że wykorzystywane tworzywa są bezpieczne w użytkowaniu i wolne od szkodliwych substancji chemicznych. Kosze Alda są najlepszym wyborem!

Regulamin korzystania z serwisu