Wyposażenie meblowe hotelu

Dodatki do hotelowego umeblowania

Diabeł tkwi w szczegółach. A uzupełnieniem każdego umeblowania są odpowiednio dobrane dodatki – które potrafią całkowicie odmienić charakter wnętrza. Elementy wykończenia przesądzają o końcowym efekcie. Jest to szczególnie ważne w przypadku hoteli – w końcu każdy gość ma czuć się komfortowo. Sprawdź, na jakie dodatki warto zwrócić uwagę urządzając hotelowe wnętrze.

Nawet najpiękniej umeblowany pokój będzie wyglądał pusto bez dodatków i wyposażenia dodatkowego. Dobrze zaplanowane oświetlenie, odpowiednio dobrane kolorystycznie wykładziny i zasłony oraz miękkie poduszki i narzuty dopełnią całości wnętrza sprawiając, że stanie się ono nie tylko przytulne, ale również ciekawe wizualnie. Hotel to zazwyczaj miejsce, w którym głównie odpoczywa się i śpi, jednak czy nie przyjemniej jest, kiedy można poczuć się w pokoju hotelowym jak w pięknie i funkcjonalnie urządzonym domu?

Dodatki wpływają na styl wnętrza

Nie da się ukryć, że meble hotelowe mają być przede wszystkim wygodne i funkcjonalne. Wygląd jest w tym przypadku na kolejnym planie (choć oczywiście estetyka jest równie ważna). Jeśli zależy nam na ciekawej aranżacji możemy zaszaleć z dodatkami. Nic nie stoi na przeszkodzie, by każdy pokój umeblować tak samo, jednocześnie zmieniając dodatki. Każdy pokój może być w innym kolorze – do białej, hotelowej pościeli doskonale będzie pasował każdy kolor dodatków. Klasyczne brązy, beże i szarości, a może dodatki w intensywnym odcieniu niebieskiego, zielonego lub żółtego? Wystarczy kolorowa narzuta i poduszki na łóżko, by wnętrze całkowicie zmieniło swój charakter. Nie trzeba od razu decydować się na miszmasz kolorystyczny, wystarczy tylko jeden dodatek w intensywnym kolorze, by nadać pomieszczeniu bardziej atrakcyjnego wyglądu.

Nie muszą to być również kolory. Dodatki to również oświetlenie, które ma bardzo duże możliwości. Odpowiednio rozlokowane lampy mogą odmienić wnętrze sprawiając, że będzie ono wyglądało na przykład na większe. Szeroki wybór opraw oświetleniowych sprawia, że do minimalistycznego stylu można dobrać dowolny rodzaj lamp, także dość ekstrawagancki.

Dodatki do umeblowania – nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne

Dodatki spełniają nie tylko rolę dekoracji. Bardzo często są również elementem funkcjonalnym. Wykładziny dają poczucie komfortu oraz ciepła pod stopami. Zasłony i inne dekoracje okienne stanowią element zarówno chroniący przed słońcem, jak i gwarantujący prywatność. Sejfy umieszczony w pokoju daje gościom poczucie bezpieczeństwa – dzięki temu nie muszą nosić przy sobie większej ilości gotówki lub ważnych dokumentów, a jednocześnie nie stresują się, że zaginą. Obecność minibaru z pewnością ucieszy wszystkich, którzy będą mieli ochotę na wieczornego drinka, coś do picia lub przekąszenia – bez konieczności wychodzenia z pokoju. Dzięki tym niewielkim dodatkom nocleg w hotelu jest jeszcze bardziej komfortowy. Szeroki wybór dodatków i elementów wyposażenia hotelowego znajdziemy w ofercie Stecko Meble – ponad 30-letnie doświadczenie meblarskie to gwarancja, że wszystkie meble i dodatki będą charakteryzowały się najwyższą jakością wykonania, estetycznym wyglądem i wygodą użytkowania.

Zrób wrażenie na gościach już na wejściu do hotelu

Oczywiście liczą się dodatki nie tylko umieszczone w pokoju, ale i w całym hotelu. To ważne, aby zrobić dobre wrażenie na gościach już podczas wejścia. Nie bez powodu mówi się o zrobieniu dobrego pierwszego wrażenia. Wygodne umeblowanie to jedno, dodatki to kropka nad i. Odpowiednie zestawienie kolorów, doskonale oświetlone, a do tego w nietypowej aranżacji zwracającej na siebie uwagę z pewnością sprawi, że w połączeniu z komfortowym noclegiem, miłą obsługą oraz smacznym śniadaniem wrażenia po pobycie będą jak najbardziej pozytywne. A przecież nie ma lepszej reklamy dla obiektu noclegowego niż zadowoleni goście.

Regulamin korzystania z serwisu