swiateczne dekoracje okienne zaslony i firany

Popularna kolorystyka zasłon i firanek świątecznych

Okna mają ogromny potencjał aranżacyjny. Pięknie udekorowane potrafią odmienić charakter całego pomieszczenia, zwłaszcza w czasie świąt. Czasami wystarczy bardzo niewielka zmiana, żeby w salonie czy kuchni zapanowała wspaniała, magiczna atmosfera. Zastanawiasz się w jaki sposób efektownie i szybko udekorować okna na święta, aby odmienić nudne wnętrze? Odpowiadamy!

Święta to dla wielu z nas magiczny czas, który chcemy celebrować jak najdłużej. Najlepszym sposobem na stworzenie świątecznej atmosfery w domu jest odpowiednia aranżacja wnętrz. Świąteczne dodatki i dobrze dobrane tekstylia potrafią wprowadzić do pomieszczeń niepowtarzalny, wyjątkowy nastrój.

Szczególne miejsce wśród świątecznych aranżacji zajmują dekoracje okien. Dobrze dobrane zasłony i firany potrafią wyczarować wyjątkowy, magiczny klimat. Wśród najbardziej popularnych rozwiązań znajdują się oczywiście śnieżnobiałe firanki połączone z zasłonami w świątecznych barwach, takich jak głęboka, ciemna zieleń, złoto, burgund czy czerwień. Z bielą firanek i obrusów doskonale współgrają także srebrne, białe lub niebieskie zasłony. 

Gdzie wybierać i kupować świąteczne zasłony? Sklep internetowy z zasłonami to jeden z najlepszych sposobów na szybki zakup tekstyliów. Znajdziemy w nim firany i zasłony dostosowane niemal do każdego stylu wnętrz, a przy okazji ominiemy przedświąteczne kolejki.

Zasłony na Boże Narodzenie z motywami świątecznymi

Świąteczne dekoracje okienne to zmiana sezonowa, dokonywana na stosunkowo krótki okres. Dlatego też w tym wypadku warto pokusić się o odrobinę fantazji i nie ograniczać się tylko do tradycyjnych rozwiązań. Oryginalną propozycją na święta są zasłony z motywami okazjonalnymi. Takie zimowe dekoracje nie tylko pięknie prezentują się w salonie, ale także przywołują ciepłe, serdeczne wspomnienia. Idealnym dla nich tłem będą jednokolorowe ściany, które stwarzają spore możliwości aranżacyjne. Szeroki wybór tekstyliów z nadrukiem znaleźć można np. w sklepie internetowym Art-Zaslony.

Zasłony z nadrukiem sprawiają, że pomieszczenie nabiera wyjątkowego charakteru. Takie tekstylia prezentują się doskonale połączone z innymi dekoracjami świątecznymi, takimi jak bombki, gwiazdki, stroiki czy gałązki świerku. Doskonale odmieniają one bezbarwne i chłodne aranżacje wnętrz. Wprowadzają magiczny, niepowtarzalny, świąteczny klimat, który udziela się zarówno domownikom, jak i gościom. Dzięki nim w domu może zapanować podniosła, bożonarodzeniowa atmosfera, nawet jeśli za oknem brakuje akurat białego puchu.

Regulamin korzystania z serwisu