Wiosenna przemiana aranżacji za pomocą oświetlenia

Wiosna to świetny czas na remonty, naprawy, budowy i zmianę aranżacji domowych wnętrz. Tego ostatniego dokonamy za pomocą oświetlenia – szybko, tanio i efektownie! Mamy do wyboru nowe propozycje oświetleniowe, ale i produkty, które doskonale znamy. Na co warto zwrócić uwagę, aby dotychczasowy wystrój, który przestał satysfakcjonować, zamienić w coś nowego i ciekawego? Naturalne materiały […]

Wiosna to świetny czas na remonty, naprawy, budowy i zmianę aranżacji domowych wnętrz. Tego ostatniego dokonamy za pomocą oświetlenia – szybko, tanio i efektownie! Mamy do wyboru nowe propozycje oświetleniowe, ale i produkty, które doskonale znamy. Na co warto zwrócić uwagę, aby dotychczasowy wystrój, który przestał satysfakcjonować, zamienić w coś nowego i ciekawego?

Naturalne materiały i nurt eko

Naturalne surowce królują w aranżacjach wnętrz od dawna. Podobnie jak i styl eko nie jest niczym nowym. W tym sezonie są to jednak dwa elementy, które wysuwają się na prowadzenie. Jeśli zatem zależy nam na tym, aby dotychczasowy wystrój zyskał nową i zarazem modną odsłonę, postawmy na naturalne i ekologiczne akcenty.

Wśród oświetlenia szukajmy lamp, które bazują na drewnie. Takie propozycje znajdziemy w sklepie https://azzardo.com.pl/. Mogą to być surowe i minimalistyczne konstrukcje, idealne do wnętrz o charakterze industrialnym. Bardziej rozbudowane, w ciepłej kolorystyce, z dodatkowymi zdobieniami, by uzupełnić wystroje bliższe klasycznym, a także vintage czy retro. Z dodatkiem blasku i błysku, np. szklanych elementów, dzięki czemu na nowym wydaniu zyska aranżacja glamour.

Eko nurt przewiduje w tym roku sporo miejsca na lekkość i subtelność, stąd papier i pióra będą tym, czego szukamy. Naturalnie i ekologicznie. Znajdziemy wśród takich propozycji oświetlenie, które wpisze się w niemalże dowolną aranżację, uczyni ją ciekawą, przyciągającą wzrok, a do tego z zachowaniem dotychczasowej, tak ważnej funkcjonalności.

Okręgi i kule

2022 rok upłynie pod znakiem oświetlenia w formie dużych kul i okręgów. Klasyczną lampę wiszącą wymienimy na tę, która ma sporo punktów świetlnych zakończonych mlecznymi, sporych rozmiarów, okrągłymi kloszami.

Nowoczesności i delikatności wnętrzu doda lampa wisząca, która będzie oświetlać wybrane pomieszczenie poprzez zastosowanie LED-owej technologii w formie okręgu podwieszonego pod sufitem. To tak, jakbyśmy próbowali sobie wyobrazić duży plafon, ale bez wnętrza. Ciekawie? Nietypowo? Tak, za to równie funkcjonalnie i oczywiście dając wrażenie, że aranżacja pomieszczenia jest kompletnie inna od poprzedniej.

Przydymione i kolorowe szkło

Pamiętajmy o tym, że nie musimy wymieniać całej lampy. Być może w naszym wnętrzu mamy już ulubioną konstrukcję. Jak jednak sprawić, by bez zakupu nowej lampy uzyskać odświeżoną, ciekawą aranżację? Po porady w temacie wystroju zapraszamy na stronę http://ibudujesz.pl/. Tymczasem wybierzmy się do sklepu w poszukiwaniu nowych kloszy.

W tym sezonie modne jest przydymione szkło. Zarówno w typowym wydaniu szarości, jak i nieco żywszym – przydymiony róż, pomarańcz, zieleń. Możliwości jest naprawdę sporo, a nuta koloru wprowadzona do oświetlenia, wraz z wiązką światła, potrafią całkowicie odmienić wnętrze.

Wciąż trwają wyprzedaże, a po drugiej stronie są już nowe kolekcje. Dotyczy to także rynku oświetleniowego. Przyjrzyjmy się swojemu wnętrzu, następnie propozycjom producentów i znajdźmy lampę, która odmieni wystrój.

Regulamin korzystania z serwisu