przyjecie weselne

Czy warto zorganizować wesele w pensjonacie?

Wesele to jeden z najważniejszych momentów życia, będący zwieńczeniem ceremonii zaślubin. Ważne, aby był to czas wspólnej radości – Młodej Pary i wszystkich zebranych gości. Odpowiednia atmosfera zależy przede wszystkim od miejsca organizacji wesela. Ciekawą propozycją są imprezy w pensjonatach, np. w górach. Malownicze krajobrazy, klimatyczne wnętrza i doskonała kuchnia to połączenie, które stanowi klucz do sukcesu.

Opieka od A do Z

Wiele ze współczesnych obiektów wypoczynkowych jest wyspecjalizowanych w organizacji imprez okolicznościowych. Wesela nie są tu wyjątkiem. Pensjonaty z doświadczeniem są w stanie zadbać o każdy detal organizacji imprezy, w tym m.in. o dobór oprawy muzycznej i wystroju sali, wynajęcie fotografa, zapewnienie fryzjera i wizażystki dla Panny Młodej, a także dostarczenie pięknego, smacznego tortu ślubnego. Wykwalifikowana obsługa stanowi cenne wsparcie i odciąża w wielu obowiązkach organizacyjnych, oszczędzając czasu i stresu.

Wyposażenie sali ślubnej

Restauracje ośrodków wypoczynkowych są w stanie pomieścić z powodzeniem kilkadziesiąt osób. Sale bankietowe są przystosowane do obsługi okazałej liczby gości, zapewniając im komfortowe warunki pobytu. Pod uwagę brane są takie detale jak klimatyzacja, akustyka, oświetlenie czy dostęp do toalet. Tuż obok strefy jadalnej często da się wytyczyć parkiet taneczny, a w letnich miesiącach impreza może przenieść się do ogrodu. Organizacja ślubu w ogrodzie to pomysł praktykowany przez wiele obiektów, m.in. Zajazd Na Kępie w Ustroniu.

Wyśmienite jedzenie

Organizując wesele w zajeździe, nie musimy zamartwiać się o catering. Obsługa ośrodka zadba o posiłki dopasowane do potrzeb i oczekiwań. Mistrzowie kuchni stają na wysokości zadania, oferując przysmaki w formie stołu szwedzkiego, a także wyselekcjonowanych dań kuchni polskiej i zagranicznej. Smakowitą atrakcję stanowią dania regionalne, których w przypadku górskich ośrodków wypoczynkowych nigdy nie brakuje. Propozycje zaopatrzenia weselnych stołów są tak rozmaite, że z pewnością każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Możliwość noclegu

Pensjonaty dysponują miejscami noclegowymi, co w przypadku imprez weselnych – na które często przybywają goście z bardzo odległych stron – stanowi ogromny atut. Para Młoda może spędzić noc poślubną w apartamencie, a goście nie muszą martwić się o szybki powrót do domów, mając pod ręką gotowe lokum. Nocleg w miejscu organizacji przyjęcia stwarza też okazję do kontynuowania zabawy w dniu następnym, w ramach poprawin. Taka impreza to gwarancja dobrej zabawy oraz cennych wspomnień, które pozostaną żywe przez wiele lat.

Regulamin korzystania z serwisu