kategoria: Firma

3 największe zalety totemów reklamowych

Totemy reklamowe – nazywane też pylonami – należą do jednych z najpopularniejszych nośników treści marketingowych i informacyjnych. Sprawdzają się w wielu branżach, poza tym można je wykorzystać zarówno do działań indoor, jak i outdoor. Jakie jeszcze czynniki wpływają na to, że totemy na stałe wpisały się w krajobraz miast, a także wygląd stanowisk sprzedażowo-konferencyjnych?

meble biurowe

Nóżki idealne do mebli biurowych

Meble są bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego biura. Powinny posiadać nieco inne cechy charakterystyczne niż meble wybierane do domowych wnętrz. Duże znaczenie ma ich funkcjonalność oraz wygoda. Na te cechy wpływ mają nie tylko ogólny kształt i rozmiar mebli, ale również nóżki do mebli. Dlaczego są tak ważne oraz jakie będą idealnym rozwiązaniem w meblach biurowych?

klimatyzacja w biurze

Komfortowa praca w biurze z klimatyzacją o każdej porze roku

Obecne zmiany klimatyczne przyczyniają się do coraz wyższych temperatur. Latem, kiedy temperatura jest naprawdę wysoka, praca w biurze umieszczonym na wyższych piętrach budynku może stanowić trudne wyzwanie. Nagrzane pomieszczenie sprzyja osłabieniu, zmęczeniu, a także spadkowi koncentracji. To wszystko przyczynia się do obniżenia efektywności i wydajności pracowników. Obecnie pracodawcy są zobowiązani do zapewnienia odpowiedniej temperatury w miejscu pracy, która jest dostosowana do rodzaju pracy i metod jej wykonywania. Temperatura w pomieszczeniu do pracy biurowej nie powinna być niższa niż 18 stopni Celsjusza. Jak klimatyzacja biurowa wpływa na jakość pracy pracowników?

stół prasowalniczy

Zastosowania stołów prasowalniczych nie tylko w pralni

Prasowanie tkanin to wbrew pozorom bardzo trudna praca. Szczególnie, jeśli do wyprasowania mamy bardzo dużą ilość tekstyliów, takich jak ubrania, ręczniki czy pościel. Rozwiązaniem problemu są w takich sytuacjach profesjonalne stoły prasowalnicze, które w dzisiejszych czasach wykorzystuje się w różnego rodzaju zakładach związanych z branżą tekstylną – i nie tylko. Co warto wiedzieć na temat tych urządzeń?

skaner w urządzeniu wielofunkcyjnym

Czy urządzenia wielofunkcyjne posiadają opcję skanowania?

Praca w biurze jest wielozadaniowa. Ważny jest czas, efektywność i wydajność. Jego wyposażenie musi odpowiadać na wszystkie te potrzeby. Dlatego producenci drukarek wychodzą im naprzeciw i oferują urządzenia wielofunkcyjne z opcją skanowania. Taki sprzęt stanowi dobre rozwiązanie dla firm, którym zależy na utrzymaniu jakości pracy przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

stół w biurze

Zalety posiadania stołów składanych w biurze

Każde dobrze wyposażone biuro jest przygotowane na różne okazje i na różne tryby pracy. Wielu właścicieli firm, wiedząc o tym, że praca biurowa nie zawsze jest statyczna i nie zawsze pracownicy mają możliwość jej wykonywania siedząc przy swoich biurkach, wyposażają swoją firmę także w określone meble i akcesoria, które na co dzień są złożone i przechowywane w pomieszczeniu gospodarczym. Jednym z rodzajów takich elementów są stoły składane, o których dziś opowiemy w naszym artykule. Jakie są zalety stołów składanych w biurach? Dlaczego warto jest się w nie zaopatrzyć?

antresola stalowa

Antresola jako konstrukcja stalowa zagospodarowana na szatnię pracowniczą. Czy to dobry pomysł?

Pracownicy dużych fabryk, obiektów przemysłowych i magazynów spędzają w nich wiele godzin dziennie. Z tego powodu tak ważne jest, aby zapewnić im należyty komfort i wygodę. Niezbędna w miejscu pracy okazuje się obszerna i schludna szatnia, w której pracownicy będą mogli pozostawić swoje rzeczy. Często jednak w obiektach brakuje na nią miejsca. Ciekawym rozwiązaniem jest montaż stalowej antresoli, w której można zaaranżować szatnię.

sprzątanie biura

Jak dbać o czystość w biurze?

W każdej siedzibie firmy na co dzień spotkać możemy wiele osób. Stałe obowiązki, nieustanne przemieszczanie się i wszystkie czynności biurowe powodują, że w takim obiekcie trudno o należyty porządek. Jak wiadomo, czystość jest jednym z kluczowych aspektów komfortowej i zdrowej pracy, dlatego tak ważne jest jego utrzymanie. Wiele firm decyduje się więc na zatrudnienie profesjonalnych ekip sprzątających. Sprawdźmy, co mogą zaoferować oraz co jest najważniejsze w utrzymaniu biura w czystości.

czyszczenie wykładziny

Czysta wykładzina wizytówką firmy

Zadbane biuro to wizytówka każdej firmy. O wyglądzie i estetyce biura w dużej mierze przesądza stan podłóg i wykładzin, tzn. ich czystość i poziom zużycia. Niestety brud, kurz, piasek, błoto czy wilgoć potrafią wpłynąć negatywnie na stan wykładziny i ogólny odbiór wnętrza firmy. Regularne czyszczenie wykładzin pozwoli zagwarantować nie tylko walory estetyczne firmy, ale także dbałość o zdrowie pracowników.

biuro

Czym jest tzw. workplace solutions?

Co wpływa na motywację i efektywność pracowników? Jak się okazuje to nie tylko ich indywidualne doświadczenia i predyspozycje, ale także środowisko, w którym pracują. Na atmosferę w pracy wpływa wiele czynników. Poza nastawieniem współpracowników ważny jest również sposób, w jaki zaprojektowana jest przestrzeń biurowa. Tym właśnie zajmuje się workplace solutions. Co trzeba wiedzieć na ten temat?

Regulamin korzystania z serwisu