sypialnia

Sypialnia – sen jak z bajki

Marzy Ci się bajeczna sypialnia, w której Twój sen będzie zdrowy i spokojny? Chcesz, żeby sypialnia była miejscem, które doda Ci energii, gdy zadzwoni budzik? Receptą jest urządzenie sypialni, która będzie w stu procentach zgodna z Twoimi upodobaniami. W poniższym artykule nie przeczytasz o najmodniejszych stylach, w które powinieneś się wpasować, aby mieszkać modnie. Dowiesz się za to, jak zaaranżować wnętrze, które będzie indywidualnym projektem Twoich marzeń i Twojej osobowości. Zapraszamy do lektury!

Przestrzeń wyjęta spod praw aranżacji

Zasada nr 1 głosi, że w Twoim wymarzonym wnętrzu rządzi indywidualizm. Nie zaczynaj zatem od czytania poradników dobrego stylu i najmodniejszych technik aranżacji wnętrz. Pamiętaj, że w Twojej sypialni nie istnieje faux pas, a efektu finalnego, oprócz Ciebie, nie oceni żadna komisja specjalistów z branży wnętrzarskiej.

To Ty sam sobie dyktujesz syk mody i zestawiasz całość w taki sposób, jaki jest idealny w Twoim odczuciu. Popuść zatem wodze fantazji!

sypialnia

Nie sugeruj się zatem tym, że baldachimy w tym sezonie są niemodne oraz że w każdej stylizacji uprasza się o umiar. Jeśli uwielbiasz vintage, styl rustykalny, kolonialny albo pop art – nie bój się o kicz, zgromadź ulubione dodatki, wybierz odpowiednie meble i pomaluj ściany na ukochany kolor. Pamiętaj jedynie, że pełen przepych szybko Ci się znudzi i wywoła nieoczekiwany efekt chaosu. Do swoich upodobań dołącz również dobry smak.

Wielki efekt za pomocą detali

Ulubiony styl wnętrza to jedno. Centrum Twojej sypialni jest bez wątpienia łóżko. To jego jakość w zasadzie zapewnia Ci komfort snu oraz wpływa na samopoczucie. Nie oszukujmy się, na łóżku zdarza Ci się również pracować, czytać, jeść i wypoczywać w ogóle. Zadbaj zatem o szczegóły, które poprawią warunki i uczynią sypialnię przytulną.

sypialnia

Przygotuj swoje posłanie, wybierz ulubiony kształt poduszki, połóż również zwykłe poduszki w ozdobnych poszewkach, które posłużą Ci w ciągu dnia. Zainwestuj w porządną kołdrę, która zapewni odpowiednią temperaturę o każdej porze roku. Znajdź niepowtarzalną pościel z oryginalnym motywem. Możesz zamówić ją na indywidualne zlecenie.

Wreszcie zadbaj o przestrzeń wokół – powinna być nie tylko piękna, lecz także funkcjonalna. Ten cel pomogą Ci osiągnąć szafki nocne, w których schowasz książkę czy kosmetyki używane przed snem.

Nareszcie pozwól sobie na kilka umilających chwile drobiazgów, takich jak świeczki zapachowe, taca na śniadanie do łóżka, wazon na piękne kwiaty czy ramkę z najważniejszym zdjęciem. Sypialnia może być miejscem, w którym zgromadzisz wszystko to, co jest dla Ciebie cenne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Regulamin korzystania z serwisu