Kabina sypialna — ważne udogodnienie w samochodach dostawczych

Wynajem długoterminowy samochodu dostawczego to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które nie chcą ponosić dużych nakładów finansowych. Coraz większą popularnością cieszy się wynajem długoterminowy samochodów dostawczych z kabiną sypialną. Autem możemy dysponować według uznania – oczywiście w zakresie warunków, jakie obowiązują w umowie. Sprawdźmy, kto może wynająć samochód dostawczy i jakie są tego plusy!

Wynajem samochodu dostawczego i jego zalety

Usługa wynajmu samochodów dostawczych skierowana jest głównie do właścicieli firm, które zajmują się transportem krajowym i międzynarodowym oraz firm przemysłowych lub budowlanych. Dla wyżej wymienionych firm wynajem takiego auta dostawczego jest o wiele korzystniejsze niż leasing czy zakup.

Wynajem samochodu dostawczego to świetne rozwiązanie, jeżeli nie mamy zdolności kredytowej na leasing pojazdu. Taki wynajem eliminuje konieczność spłat zadłużenia, również w przypadku braku wpływów do firmy. Niewątpliwym plusem jest fakt, że nie będziemy musieli wiązać się umową leasingową na bardzo długie lata – zauważa nasz rozmówca reprezentujący wypożyczalnie samochodów dostawczych Tripcar, która oferuje nowoczesne pojazdy dostawcze w idealnym stanie technicznym oraz w atrakcyjnej cenie.

Samochody dostawcze możemy wynająć najczęściej na okres od 1. do 36. miesięcy. Zaletą długoterminowego wynajmu aut dostawczych jest kontrola nad wydatkami (wynajem można spłacić w ratach), niskie koszty eksploatacji, zwiększenie zdolności kredytowej, niższy podatek dochodowy i VAT. Co więcej, dzięki nowoczesnym narzędziom online możemy na bieżąco monitorować koszty i flotę.

Wyposażenie samochodu dostawczego

Przy wyborze auta dostawczego powinniśmy zwrócić uwagę właśnie na jego wyposażenie oraz udogodnienia, szczególnie gdy samochód ma służyć do transportu międzynarodowego. Najważniejsze, aby samochód dostawczy zapewniał bezpieczeństwo na trasie kierowcy, jak i pozostałym użytkownikom drogi. Wszystkie najważniejsze systemy w samochodzie powinny działać bezproblemowo. Auto powinno mieć sprawną klimatyzację, poduszki powietrzne, tempomat czy czujniki parkowania. Możemy zdecydować się na auto z systemem ogrzewania postojowego, które jest bardzo przydatne przy wynajmie samochodów dostawczych z kabiną sypialną, co umożliwia kierowcom nocleg i odpoczynek w aucie, gdy wykonują transport przez dłuższy okres. Pamiętajmy, że ważny jest również komfort za kierownicą. W przypadku, gdy zajmujemy się transportem małogabarytowym, wystarczy nam wynajem małego blaszaka.

Regulamin korzystania z serwisu