kategoria: Salon

Marzysz o przestronnym i nowoczesnym salonie, w którym odpoczniesz i przyjmiesz gości? Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy zakładkę Salon, w której znajdziesz mnóstwo inspiracji i cennych wskazówek dotyczących aranżacji salonu – wszystko w jednym miejscu.

meble tapicerowane

Różne oblicza mebli tapicerowanych – przewodnik po stylach meblarskich

Różne oblicza mebli tapicerowanych pozwalają urządzić nasze mieszkanie wedle naszych upodobań i gustów. Nie ma jednego rodzaju tapicerki. Dzięki różnorodności materiałów, takie meble odzwierciedlają wiele stylów meblarskich. Jakich? Dowiedz się, co charakteryzuje poszczególne stylowe meblowe i zadecyduj, w jaki sposób chcesz zaaranżować własny dom.

Meble do salonu. Witryny i kredensy.

Umeblowanie salonu to nie tylko kanapa, fotele i stolik kawowy. Urządzając salon warto pamiętać o wstawieniu do niego kredensu lub witryny. Wiele osób myli te meble ze sobą – jakie są między nimi różnice i do czego mogą się nam przydać?

Akcesoria do jadalni. W co warto się zaopatrzyć?

Każdy kto prowadzi dom zdaje sobie sprawę z tego, że jadalnia jest jednym z najważniejszych miejsc w domu. To tam rodzina spotyka się, by wspólnie spożywać posiłki oraz celebrować święta i ważne okazje. Aby to pomieszczenie było jeszcze bardziej wyjątkowe, warto wyposażyć je w odpowiednie akcesoria.

Jak dobrać rolety wewnętrzne do salonu?

Rolety w ostatnim czasie stały się bardzo popularną alternatywą dla tradycyjnych zasłon czy przez wiele lat dominujących na rynku żaluzji. Są funkcjonalne, wygodne w montażu i obsłudze, mogą również posiadać bardzo wysoką wartość estetyczną. Z poniższego tekstu dowiemy się co brać pod uwagę przy wyborze rolet do salonu.

Jak wybrać idealną fototapetę do salonu?

Fototapeta to popularny element wystroju ścian. Dziś, dzięki dobrze rozwiniętemu drukowi cyfrowemu, możemy mieć praktycznie dowolny wzór w niesamowitej jakości, który stanie się ozdobą domu. Jaka fototapeta będzie pasowała do salonu? Czym się kierować podczas wyboru idealnej fototapety do tego pomieszczenia? Podpowiadamy, jak dzięki fototapecie uprzyjemnić sobie salonowy relaks.

Podnóżki – gwarant komfortu w każdym domu

Niewielki mebel, który nazywamy podnóżkiem, wynaleziono z myślą o podkreśleniu rangi władcy, który zasiadając na tronie nie musiał dotykać stopami ziemi, po której stąpali jego poddani. Jako mebel elitarny pełnił funkcje przede wszystkim estetyczne. Dziś sytuacja podnóżka wygląda nieco inaczej.

Regulamin korzystania z serwisu